Wydarzenia

Feminergia na start - czas na zmianę!

 

„Feminergia” – powstała z połączenia dwóch słów: „femina” (kobieta) oraz „energia” i
jest zaproszeniem dla kobiet, które są w szczególnym momencie swojego życia osobistego
i/lub zawodowego i chcą wprowadzić zmiany, przyjrzeć się sobie, odkryć swoją życiową
historię i świadomie ją kształtować.
„Feminergia” jest spotkaniem: spotkaniem ze sobą, z własnym wewnętrznym pięknem i
potencjałem, swoją życiową narracją, ale też spotkaniem z innymi kobietami. Jest
doświadczaniem bycia w grupie kobiet, otrzymywania i dawania sobie wsparcia, kobiecej
energii i przyjaźni.

 

Co?
Centrum Psychoterapii Integralnej zaprasza na pilotażowy warsztat otwierający cykl spotkań rozwoju osobistego dla kobiet FEMINERGIA. Jest to jednorazowe otwarte spotkanie, które jednocześnie może być zaproszeniem do cyklu kolejnych 5 spotkań*.

Na warsztacie będzie można zapoznać się z filozofią Feminergii, metodami pracy, a jednocześnie przyjrzeć tematowi zmiany w swoim życiu. Spotkanie ma charakter psychoedukacyjny i rozwojowy, a nie psychoterapeutyczny.

Kiedy?
4 marca, sobota w godz. 10.30 – 15.30
(przewidziana jest przerwa herbacino-kawowa) zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego

Gdzie?
Siedziba Centrum Psychoterapii Integralnej, ul. Wierzbięcice 18/5 Poznań

 

Dla kogo?

Czytaj więcej »Feminergia. Cykl warsztatów dla kobiet.

 

Planowane terminy spotkań:

25.03.2017, 08.04.2017, 06.05.2017, 27.05.2017, 24.06.2017.

 

Grupa ma charakter zamknięty tzn. niemożliwe będzie dołączenie do niej w trakcie trwania warsztatów lub uczestniczenie tylko w wybranych zajęciach.
Przewidywana liczebność grupy 8-14 osób.

 

Cel ogólny warsztatów to lepsze poznawanie siebie i zrozumienie własnej życiowej opowieści, po to aby móc następnie ją świadomie kształtować i dzięki temu wprowadzać pozytywne zmiany w życiu osobistym i/lub zawodowym. 

 

POSZERZONE INFO JEST TUTAJ :)

 

Osoby prowadzące:
Natalia Rucińska-Wojtkowiak:
psycholog i psychoterapeutka pracująca w nurcie integracyjnym, posiada również doświadczenie w pracy z grupami. Pracuje z ludźmi dorosłymi i pomaga im radzić sobie między innymi z obniżonym nastrojem, obniżonym poczuciem własnej wartości, problemami w relacjach i związkach, lękiem, niepokojem oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z psychoterapii w Warszawie (Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy SWPS). Prywatnie pasjonatka książek i dobrego życia.

 

Eliza Zadłużna: trenerka i coach z trzynastoletnim doświadczeniem pracy z różnorodnymi grupami. Na co dzień prowadzi szkolenia w Polsce i zagranicą z zakresu coachingu, komunikacji, pracy w zespole, kreatywności, edukacji pozaformalnej, zarządzania zmianą, edukacji międzykulturowej oraz wolontariatu międzynarodowego. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podyplomowych studiów Trener Grupowy w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Leadership Coaching School we Wrocławiu. Pasjonatka projektów edukacyjnych w Afryce (dwukrotnie realizowała kilkumiesięczne projekty dla kobiet i nauczycieli w Ghanie).
 

Naszą ofertę kierujemy przedewszystkim do kobiet, które znajdują się w przełomowych momentach swojego życia (np. rozwód, urodzenie dziecka, zmiana pracy, wypalenie zawodowe lub relacyjne), pragnące wprowadzić zmiany w swoim życiu osobistym i/lub zawodowym i poczuć siłę swoejej kobiecości.

 

ZAPISY TUTAJ:
ZWROTNIK RAKA. Kampania Społeczna Promująca Psychoonkogię

 


ZWROTNIK RAKA
Epizod XI. Cała naprzód. 
Kampania Społeczna Promująca Psychoonkogię


W dniach 18 – 20 listopada br. Poznaniu odbędzie się cykl wydarzeń i inicjatyw promujących wiedzę i praktykę psychoonkologii pod wspólną nazwą ZWROTNIK RAKA.
Już po raz jedenasty poznańskie Stowarzyszenie PSYCHE SOMA POLIS otwiera nie tylko profesjonalną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń dla specjalistów dziedziny, terapeutów i przedstawicieli administracji publicznej ale przede wszystkim pełną empatii i zrozumienia przestrzeń spotkań i dyskusji dla chorych, ich rodzin i bliskich.
 
Program wydarzeń obejmuje m.in.:
 
– debatę pt. „Systemowe rozwiązania wsparcia osób z chorobą onkologiczną i ich rodzin w województwie wielkopolskim”, której celem jest wypracowanie modelu wsparcia osób z chorobą onkologiczną, pionierski i unikatowy w skali kraju;
– warsztat wprowadzający do programu zintegrowanego leczenia psychoonkologicznego;
– szkolenie „Idzie rak nieborak czyli jak rozmawiać z dzieckiem, kiedy rodzic ma raka”, skierowane do specjalistów z zakresu psychoonkologii i psychoterapii,
– pracownię osobistą:
– warsztat pt. Work Life Balance
- warsztat pt. Kreowanie własnego wizerunku

 

Więcej informacji: http://www.psychesomapolis.org/zr
 
Zmiana sposobu kontaktu

Informujemy, że nr stacjonarny jest obecnie nieaktywny. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Wszelkich zgłoszeń oraz informacji udzielamy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21, telefonicznie pod nr kom: 502 994 497, 501 080 663 oraz mailowo info@cpi.poznan.pl jak i osobiście w Centrum Psychoterapii Integrlanej ul. Wierzbięcice 18/5

 

Zapraszamy do kontaktu :)

 

 
8-tygodniowy Trening Uważności (Mindfulness) oparty na programie MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction)

 

 

The Mind Institute oraz Centrum Psychoterapii Integrlanej zapraszają na:

8-tygodniowy Trening Uważności (Mindfulness)

 

Terminy: 22.10, 29.10, 19.11, 20.11, 3.12

 

 

SPOTKANIE ORIENTACYJNE (ZALECANE dla UCZESTNIKÓW):
Osoby, które mają pytania mogą się skonsultować telefonicznie lub przez Skype'a/Google Hangout (po wcześniejszym umówieniu się z prowadzącym).

 

Miejsce: Centrum Psychoterapii Integralnej ul. Wierzbięcice 18/5, 61-568 Poznań
Cena: 950 PLN

Prowadzenie: Eryk Ołtarzewski, superwizuje Julia E. Wahl

 

Szczegółowe informacje i zapisy: 

 

Czytaj więcej ».