Psycholog

Gdy dusza cierpi...

Poszukując dobrego psychologa niejednokrotnie przyjdzie nam zmierzyć się z niemałymi trudnościami. Wielu psychologów nie jest w stanie sprostać wymaganiom pacjentów, którzy nierzadko zmagają się z depresją, lękami, zaburzeniami osobowości czy kryzysami emocjonalnymi. Kompetentny specjalista pomoże pacjentowi zmierzyć się z rzeczywistością, ale przede wszystkim wesprze i wzmocni jego zasoby osobiste, które spożytkuje w tworzeniu lepszego jutra.

Dobry psycholog w Poznaniu – gdzie go znaleźć?

Dla osób poszukujących wsparcia dobrego psychologa w Wielkopolsce stworzono CPI, czyli Centrum Psychoterapii Integralnej. Placówka mieści się przy ulicy Wierzbięcice 18/5 (Poznań), a wszystkich pacjentów przyjmuje w godzinach 9.00-21.00.

Centrum Pomocy Integralnej prosperuje na zasadzie współpracy specjalistów. Wieloletni staż pracy, szeroka wiedza, chęć niesienia pomocy i wysokie kwalifikacje zawodowe to cechy, które charakteryzują pracowników CPI w Poznaniu. Szeroka pomoc obejmuje pracę psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i logopedów, neurologopedów i coachów.

Zgłaszając się do CPI otrzymamy fachową pomoc i poradę odnośnie formy pomocy lub wsparcia, która najbardziej odpowiadała będzie naszym potrzebom i sytuacji, w jakiej przyszło nam się znaleźć. Wybór specjalisty dokonany będzie na podstawie naszym oczekiwań, dzięki czemu na pewno indywidualne spotkania z psychologiem, czy psychoterapie grupowe przyniosą oczekiwany skutek i pozwolą nam cieszyć się życiem na nowo.

Wykwalifikowana kadra specjalistów świadczy pomoc psychologiczną w zakresie problemów emocjonalnych, małżeńskich i rodzinnych.

Spotkania z psychologiem odbywają się również w celu pomocy pacjentowi w poradzeniu sobie z własną osobowością, która bardzo często stanowi największą barierę dla normalnego życia. Wsparcie psychologiczne pozwala pacjentom lepiej poznać samego siebie, własne emocje i zachowania, co stanowi pierwszy krok do zapanowania nad własnym życiem. Psycholog pomocny będzie również dla pacjentów, którzy zmagają się z nerwicą, depresją stresem oraz problemami somatycznymi. Mile widziane są osoby które mają już za sobą próby samodzielnego poradzenia sobie problemami a ich starania okazały się daremne. Wykwalifikowani psycholodzy z CPI posiadają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu niesiona przez nich pomoc w znacznym stopniu przekłada się na poprawę nastroju i funkcjonowania pacjentów.

W dzisiejszych czasach coraz częstszymi problemami jest depresja, nerwicą, niskie poczuciem własnej wartości, czy problemy małżeńskie i rodzinne. Szybkie tempo, jakie narzuca nam współczesny świat nie pozwala nam zatrzymać się i docenić samego siebie. CPI i pracujący tam psychologowie pomagają pacjentom uporać się z własną niemocą i słabościami, które stanowią dla każdego człowieka największe ograniczenie.

.