Racjonalna Terapia Zachowania

nabór zamknięty
 

(RTZ) Edycja XXII


Zapraszamy do udziału w kursie Racjonalnej Terapii Zachowania. RTZ umożliwia skuteczną interwencję terapeutyczną poprzez zmianę i usprawnienie przekonań, jakie wykorzystuje dana osoba. Jednocześnie, regularna praca własna przy zastosowaniu zasad poznanych dzięki RTZ umożliwia skuteczny i długotrwały rozwój własny i poprawę codziennego funkcjonowania pacjentów.


Pierwszy zjazd ma charakter wprowadzający, pozostałe mają na celu poszerzenie umiejętności praktycznej pracy z pacjentem. Podstawą dalszej części szkolenia jest prezentacja i omówienie przygotowanych wcześniej (w pracy nad sobą lub z pacjentem) formularzy Racjonalnej Samoanalizy. W programie przewidziano wiele ćwiczeń utrwalających umiejętności praktyczne.


Zjazd I: 22-23.10.2011


Zjazd II: 26-27.11.2011


Zjazd III: 10-11.12.2011
Zastosowanie RTZ w konkretnych klasach problemów:


Prowadzący:

mgr Joanna Zapała - psycholog, psychoterapeuta. Trener Racjonalnej Terapii Zachowania. Terapeuta i superwizor Programu Simontona. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii jak i szkoleń z Racjonalnej Terapii Zachowania. Kierownik Programowy i Merytoryczny Ogólnopolskiej Sieci Akademii Walki z Rakiem. Wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

mgr Aurelia Malec Dembińska - pedagog, psychoterapeuta. Trener Racjonalnej Terapii Zachowania. Terapeuta, superwizor oraz trener Programu Simontona. Posiada ponad siedemnastoletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej oraz zastosowaniu Racjonalnej Terapii Zachowania. Przez wiele lat prowadziła szkolenia RTZ z dr Mariuszem Wirgą i jego żoną Olą.

Koszt uczestnictwa:
- 980 zł całość
- możliwość płacenia w ratach po 380 zł


Przyjmujemy tylko kompletne zgłoszenia czyli formularz zgłoszeniowy plus wpłata na konto. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność wpłat.


Opłaty prosimy wpłacać na konto:
Centrum Psychoterapii Integralnej Bank BRE WBE/Łódź 61 11402004 0000300234442930
Na przekazie lub przelewie prosimy dopisać "RTZ"


Szkolenie odbywać się będzie w godzinach so 11.00 - 18.00 nd 9.00 - 15.00


Miejsce szkolenia:
Centrum Psychoterapii Integralnej

ul. Wierzbięcice 18/5 Poznań

www.cpi.poznan.pl


Zapisy i informacja:

tel: 061/8 202 746, 0 502 99 44 97 lub info@cpi.poznan.pl


Prosimy o nadsyłanie mailem lub pocztą wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, które są do pobrania na stronie www.cpi.poznan.pl


Z RTZ to nie tylko skuteczny program terapeutyczny, ale przede wszystkim nowoczesny sposób rozumienia siebie i innych

.