Nawigacja

Ośrodek

Szkolenia

Dobry psycholog w Poznaniu – gdzie go znaleźć?

Dla osób poszukujących wsparcia dobrego psychologa w Wielkopolsce stworzono CPI, czyli Centrum Psychoterapii Integralnej. Nasze placówki mieszczą się: – jedna – przy ulicy Wierzbięcice 18/5 (Poznań) oraz – druga – przy ulicy Ślusarskiej 6/3 (Poznań), a wszystkich pacjentów przyjmuje w godzinach 9.00-21.00.

Centrum Pomocy Integralnej prosperuje na zasadzie współpracy specjalistów. Wieloletni staż pracy, szeroka wiedza, chęć niesienia pomocy i wysokie kwalifikacje zawodowe to cechy, które charakteryzują pracowników CPI w Poznaniu. Szeroka pomoc obejmuje pracę psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i coachów.

Zgłaszając się do CPI otrzymamy fachową pomoc i poradę odnośnie formy pomocy lub wsparcia, która najbardziej odpowiadała będzie naszym potrzebom i sytuacji, w jakiej przyszło nam się znaleźć. Wybór specjalisty dokonany będzie na podstawie naszych oczekiwań, dzięki czemu indywidualne spotkania z psychologiem, czy psychoterapie grupowe pozwolą nam cieszyć się życiem na nowo.

Wykwalifikowana kadra specjalistów świadczy pomoc psychologiczną w zakresie problemów emocjonalnych, małżeńskich i rodzinnych.

Spotkania z psychologiem odbywają się w celu pomocy pacjentowi w poradzeniu sobie z osobistymi problemami, które mogą stanowić barierę dla spełnionego życia. Wsparcie psychologiczne pozwala pacjentom lepiej poznać samego siebie, własne emocje i zachowania. Psycholog pomocny będzie również dla pacjentów, którzy zmagają się z nerwicą, depresją stresem oraz problemami somatycznymi. Często trafiają do CPI osoby które mają już za sobą próby samodzielnego poradzenia sobie problemami a ich starania okazały się daremne. Wykwalifikowani psycholodzy z CPI posiadają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu niesiona przez nich pomoc w znacznym stopniu przekłada się na poprawę nastroju i funkcjonowania pacjentów.

W dzisiejszych czasach coraz częstszymi problemami jest depresja, nerwicą, niskie poczuciem własnej wartości, czy problemy małżeńskie i rodzinne. Szybkie tempo, jakie narzuca nam współczesny świat powoduje, że mamy wobec siebie coraz wyższe wymagania i docenić samego siebie. CPI i pracujący tam psychologowie pomagają pacjentom uporać się z własną niemocą i słabościami, które stanowią dla każdego człowieka największe ograniczenie.