System wewnętrznej rodziny. Podstawy terapii IFS [WEBINAR]
Zapraszamy na wykład otwarty „System Wewnętrznej Rodziny. Podstawy terapii IFS” 
 
Internal Family Systems, czyli System Wewnętrznej Rodziny to nowatorskie podejście – zarówno do nas samych, jak i do ludzi, z którymi mamy do czynienia. Zakłada, że człowiek jest systemem składającym się z części, inaczej podosobowości, które niosą przekonania, uczucia i zachowania, oraz z JA – niepodatnego na zranienia, pełnego uważności, ciekawości i współczucia centrum, które ma zdolność uzdrawiania zranionych części i wprowadzania harmonii do wewnętrznej rodziny.

Dr Richard Schwartz, autor modelu IFS, obronił doktorat z zakresu terapii małżeństwa i terapii rodzinnej na Purdue University, współpracował z Instytutem Badań nad Nieletnimi na Uniwersytecie Illinois w Chicago oraz z Instytutem Rodziny na Uniwersytecie Northwestern, uzyskując status profesora nadzwyczajnego w obu instytucjach.
 
Prelegentka: Agnieszka Pietlicka w rozmowie z Joanną Zapałą przedstawi podstawy Systemu Wewnętrznej Rodziny, opowie, jak powstają trzy typy części, z których się składamy, jakie jest ich zadanie, o co dbają, co niosą, oraz o tym, co oznacza, że „wszystkie są mile widziane”. Opowie także o idei JA – rdzenia, które spogląda ze spokojem i życzliwością, widząc wszystkie części, które zabierają głos w wewnętrznej dyskusji. Współpraca z JA to bezpieczna i skuteczna droga do uleczenia tych części, które powstały w dzieciństwie, a dzisiaj zachowują się w sposób ekstremalny.

Przyjrzymy się Systemowi Wewnętrznej Rodziny m.in. z perspektywy wykorzystania tego modelu w czasie pandemii.
 
Kiedy?: 
14 maja (piątek) w godz 13:00 – 14:30 
 
Gdzie?:
Wydarzenie odbędzie się na Platformie Clickmeeting
 
-Dołącz do nas przez stronę internetową:
-Lub przez aplikację mobilną:
ID wydarzenia: 694-486-117
 
Liczba miejsc jest ograniczona.
 
Szczegółowe informacje:
 
Serdecznie zapraszamy do udziału :)