Nawigacja

Ośrodek

Szkolenia

Centrum Psychoterapii Integralnej jest wpisane do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.30/00028/2023.

Warsztaty z psychologii
Szkolenia psychologiczne kierowane są do osób, które chciałyby lepiej poznać siebie, rozwinąć swoje umiejętności w wybranym zakresie. Są to zajęcia, podczas których członkowie grupy uczą się przede wszystkim dzięki swej aktywności. Ustanawiają swoje cele i wspólnie z trenerem przejmują odpowiedzialność za proces nauki. Zazwyczaj składają się z pewnej części teoretycznej, ale najważniejszym ich elementem jest praca uczestników nad własnymi doświadczeniami i wspólna dyskusja nad dokonanymi odkryciami.

Zajęcia warsztatowe proponowane przez nasz zespół opierają się na otwartości i doświadczaniu poprzez różne aktywności (eksperymenty, ćwiczenia, dyskusje, zabawa). Dbamy o zapewnienie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli na wzajemne inspirowanie się do rozpoznawania ukrytych potencjałów.

Szkolenia psychologiczne – dla kogo?

Szkolenia psychologiczne skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych dokonywaniem zmian w swoim życiu, otwartych na nowe doświadczenia i odczuwających potrzebę rozwoju osobistego. W naszej ofercie mamy zarówno szkolenia skierowane do osób, specjalistów z różnych grup zawodowych, jak i szereg otwartych warsztatów dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani indywidualnym udziałem. Program szkoleń zawsze dostosowywany jest do grupy, która będzie w nim uczestniczyła.
Więcej informacji w zakładce dotyczącej oferty szkoleniowej.

Tematyka szkoleń
Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dotyczących rozwoju osobistego, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, asertywności, autoprezentacji, twórczości, zdrowia oraz work life balance.
Duży obszar naszej działalności poświęcamy psychoterapii i psychologii zdrowia prowadząc warsztaty zdrowego stylu życia dla osób w kryzysie zdrowotnym oraz obciążonych przewlekłym stresem z wykorzystaniem psychoimmunologii. Ponadto proponujemy szkolenia dla biznesu, grup specjalistów z branży medycznej, między innymi lekarzy, pielęgniarek, psychologów.
Nasz zespół jest interdyscyplinarny. Są wśród nas trenerzy, psycholodzy, lekarze, logopedzi oraz specjaliści od zdrowego stylu życia. Wszyscy posiadamy rzetelne wykształcenie akademickie. Stoi za nami doświadczenie i wiedza.
Zespół Centrum Psychoterapii Integralnej zaprojektował i zrealizował wiele wydarzeń, między innymi kilkadziesiąt edycji szkoleń Racjonalnej Terapii Zachowania, wiele sesji szkoleniowo – terapeutycznych o tematyce psychoonkologicznej, szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, czy warsztaty rozwoju osobistego na pełnomorskim jachcie z Wojciechem Eichelbergerem.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

Organizacja szkoleń
Nasze szkolenia są specjalistyczne i z dbałością dobrane do potrzeb klienta. Zakres projektu jest zawsze indywidualnie ustalany razem z klientem. Podstawą do organizacji projektu są cele stawiane przez projektem i oczekiwane przez Państwa efekty projektu. Zajęcia mogą być prowadzone w wybranym przez Państwa ośrodku – bez względu na to czy będzie to Poznań czy Warszawa. Służymy także pomocą w organizacji miejsca szkolenia.

Wynagrodzenie za projekt jest zawsze indywidualne ustalane z Klientem. Wpływ na cenę ma wielkość grupy docelowej i kompleksowość projektu. Z naszymi stałymi klientami podpisujemy obustronnie korzystne umowy o stałej współpracy.