Medytacja dzień po dniu. +CD
Promocja!

35,00 

Autor: Christophe André 
Oprawa: Miękka
Format: 15,0×22,5cm
Ilość stron: 304
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7554-655-2
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca

Brak w magazynie

Opis

Medytacja nie polega na odcięciu się od świata, ale przeciwnie, na zbliżeniu do niego, żeby go zrozumieć, pokochać i zmienić. To także dostępny wszystkim sposób kultywowania spokoju ducha i szczęścia. Książka pomyślana została jako podręcznik wprowadzający do medytacji uważności, najbardziej fascynującej z metod medytacji, badanej i uznanej przez naukę. Poprzez dwadzieścia pięć lekcji dotkniecie tego, co najważniejsze. Od podstaw: jak wykorzystywać swój oddech, ciało, świadomość chwili obecnej; aż po medytacje pogłębione: stawianie czoła cierpieniu, ustabilizowanie swoich emocji, zbudowanie harmonii umysłu i serca…

Ten praktyczny i poetycki podręcznik zawiera:

-teksty pomagające zrozumieć

-obrazy pomagające odczuwać

– CD w formacie mp3, pomagające praktykować

Christophe André praktykuje medytacje od wielu lat. Wykorzystuje ją także w leczeniu: w Szpitalu św. Anny w Paryżu prowadzi grupy medytacyjne, żeby pomagać swoim pacjentom w uwolnieniu się od cierpienia i smakowania życia. Po wielu bestsellerach, takich jak Niedoskonali, wolni, szczęśliwi czy Les États d’âme, dostajemy do rąk jego najbardziej oryginalne i najbardziej osobiste dzieło. 

Produkt do odbioru w Centrum Psychoterapii Integralnej. Jeżeli życzą sobie Państwo wysłanie książki prosimy o kontakt i dodanie do przelewu kosztów przesyłki. Postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie.