Rodzina Żyje Miłością. Jak odbudować zdrowe i głębokie więzi.
Promocja!

24,99  20,00 

Oprawa: Miękka
Format: 13.5×20.5 cm
Ilość stron: 144
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-75544-960-7
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca

11 w magazynie

Opis

Z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach… To nieprawda! Owszem, w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie, problemy, nieporozumienia, ale to dobry znak! – bo, dopóki się spieramy, zależy nam na sobie. Co zrobić, aby awantury zamieniły się w negocjacje, a konflikt zastąpiło porozumienie?

Jirina Prekop proponuje metodę „konfrontacji emocjonalnej” – w jej ocenie najbardziej ludzką formę przezwyciężania napięć. Wskazuje, jak przeprowadzić taką formę konfrontację w związku, a także w relacji z dzieckiem. Wiele rodzin rozpada się wyłącznie dlatego, że partnerzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, nie radzą sobie w sytuacji konfliktu. Nie musi tak być!

W rodzinach, które zgłosiły się po pomoc do doktor Prekop i przyjęły zaproponowany przez nią zasady, zmieniło się wszystko. Nie rządzą w nich już, jak kiedyś, strach, lęk i gniew. Zastąpiły je szacunek, empatia, wybaczenie, otwartość i zwykła radość bycia razem! Zakwitła z nich miłość.

Jirina Prekop – wybitna psycholożka specjalizująca się w terapii rodzin, prowadzi szkolenia dla rodziców, nauczycieli, pedagogów i lekarzy. Międzynarodowe uznanie zyskała dzięki stworzeniu i rozwinięciu, we współpracy z Martą Welch, metody „Festhalte” czyli „Mocnego Trzymania”. W 2012 roku rozpoczęła promocję swojej metody w Polsce (więcej na www.prekop.pl). Wykłada na całym świecie, na stałe mieszka w Niemczech.

Produkt do odbioru w Centrum Psychoterapii Integralnej. Jeżeli życzą sobie Państwo wysłanie książki prosimy o kontakt i dodanie do przelewu kosztów przesyłki. Postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie.