BUDOWANIE I WSPIERANIE TRYBU ZDROWEGO DOROSŁEGO W TERAPII SCHEMATU

580,00 

Czas trwania:

15-16 października (sobota, niedziela) w godz.: 9:00 – 17:00

Prowadzenie:

Przemysław Mućko – psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie psychoterapeutyczne i szkoleniowe. Specjalizuje się w terapii traumy oraz w terapii zaburzeń osobowości. Prowadzi bloga „Psychowiedza”, za pośrednictwem którego popularyzuje praktyczną wiedzę z zakresu terapii schematu.

Koszt uczestnictwa:
580 zł

Kategoria:

Opis

[15-16 października 2022 r.] Budowanie i wspieranie trybu Zdrowego Dorosłego w terapii schematu – warsztat pracy własnej i rozwoju kompetencji dla terapeutów. Edycja II. Warsztat online. 

Głównym celem praktycznie każdej psychoterapii jest osiągnięcie stanu, w którym dana osoba potrafi zdrowo funkcjonować dbając o siebie i realizując własne wartości. Pracując nad tym celem w terapii schematu skupiamy się na budowaniu i wzmacnianiu trybu Zdrowego Dorosłego – tej części naszej osobowości, która pozwala nam cieszyć się życiem oraz przechodzić przez różne życiowe zawieruchy. W najnowszej odsłonie terapii schematu – jej kontekstualnej wersji – Zdrowy Dorosły jest centralną postacią.

Celem warsztatu jest przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności pomocnych w budowaniu i wzmacnianiu trybu Zdrowego Dorosłego. Realizując ten cel będziemy wykraczać poza tradycyjne ramy terapii schematu sięgając do innych „trzeciofalowych” podejść: uważności oraz ACT.

 Czego spodziewać się podczas warsztatu?

  • Nacisku na praktykę – uczestnicy będą mieli możliwość poznać i przećwiczyć zastosowanie omawianych procesów i narzędzi. Z naciskiem na przećwiczyć.
  • Przestrzeni na pracę własną – warsztat jest tak skonstruowany, aby uczestnicy mogli w bezpieczny sposób pracować nad wzmacnianiem własnego Zdrowego Dorosłego.
  • Czasu na dyskusję, pytania i wątpliwości – w ten sposób zyskujemy dodatkową możliwość uczenia się od siebie nawzajem.

Niniejszy warsztat adresowany jest do osób zajmujących się profesjonalnie udzielaniem pomocy psychologicznej: psychoterapeutów, psychiatrów, psychologów i terapeutów uzależnień.

Dla kogo NIE JEST ten warsztat?

Jeśli zamierzasz posiedzieć i posłuchać, a ćwiczenie umiejętności nie leży w Twoim obszarze zainteresowań – lepiej zrezygnuj.

Doświadczenie w terapii poznawczo-behawioralnej czy schematu mile widziane, ale nie jest konieczne, by skorzystać z tego warsztatu.

Prowadzenie:

Przemysław Mućko – psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie psychoterapeutyczne i szkoleniowe. Specjalizuje się w terapii traumy oraz w terapii zaburzeń osobowości. Prowadzi bloga „Psychowiedza”, za pośrednictwem którego popularyzuje praktyczną wiedzę z zakresu terapii schematu.

Czas trwania:

15-16 października (sobota, niedziela)

Szkolenie odbywać się będzie w godzinach: sobota 09:00 – 17:00, niedziela 9:00 – 17:00

To dwa dni, w łącznym wymiarze 18 godzin dydaktycznych.

Koszt uczestnictwa:
580 zł
Przyjmujemy tylko kompletne zgłoszenia. Wpłata na konto wraz z zamówieniem usługi szkoleniowej przez sklep jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność wpłat.

Wpłaty prosimy kierować na konto
NOWY NUMER RACHUNKU: 
mbank 85 1140 2004 0000 3702 8111 9816
Centrum Psychoterapii Integralnej
ul. Wierzbięcice 18/5 61-568 Poznań
Tytułem: [nr zamówienia]

Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na adres mail: szkolenia@cpi.poznan.pl lub przez wiadomość mms na nr +48 576244001 / WhatsApp

Miejsce szkolenia:
Platforma ZOOM co oznacza, że będzie możliwość kontaktu z prowadzącym przez video, czat, mikrofon oraz pracy w podgrupach w oddzielnych pokojach. https://zoom.us/download

Informacje:
Służymy pomocą telefonicznie nr tel kom. 576 244 001 / WhatsApp oraz mejlowo szkolenia@cpi.poznan.pl