Życie Wysłuchane. Jak tracimy i odnajdujemy siebie. Opowieści psychoterapeutyczne.
Promocja!

20,00 

Oprawa: Miękka
Format: 13,5×20,5cm
Ilość stron: 232
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7554-777-1
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca

Brak w magazynie

Opis

Wszyscy jesteśmy opowiadaczami – przywołujemy różne historie, żeby znaleźć sens w życiu. Ale opowiadanie historii nie wystarcza. Ktoś musi nas jeszcze wysłuchać.

Psychoanalityk Stephen Grosz przez ostatnie dwadzieścia pięć lat zgłębiał najdziwniejsze ludzkie zachowania, żeby odkryć uczucia leżące u ich podłoża. Życie wysłuchane to wgląd w psychikę człowieka wysączony z pięćdziesięciu tysięcy godzin rozmów z pacjentami. To pozbawiona branżowego żargonu opowieść o nas.

Ta nadzwyczajna książka opowiada o konkretnym procesie: mówieniu, słuchaniu i rozumieniu. Zawarte w niej piękne przypowieści uczą nas uwagi nowego rodzaju. Odsłaniają również nakreślony delikatną kreską autoportret psychoanalityka w gabinecie terapeutycznym.

To historie o naszym codziennym życiu: o ludziach, których darzymy miłością, o kłamstwach, którymi się posługujemy, o zmianach, które przechodzimy. I o smutku. Pokazują, jak się gubimy. Oraz, że koniec końców, możemy się odnaleźć.

Produkt do odbioru w Centrum Psychoterapii Integralnej. Jeżeli życzą sobie Państwo wysłanie książki prosimy o kontakt i dodanie do przelewu kosztów przesyłki. Postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie.